Toegang 

 Nieuws
 Foto's
 Competitie teams
 Training
 Activiteiten
 Over vereniging
 Bestuur en commissies



Onze sponsors op een rij
 Harry Aarts  Sponsors  6113x gelezen

Dankzij onze sponsors kunnen we veel (extra) activiteiten ondernemen. Daar zijn we erg dankbaar voor. Een overzicht van onze sponsors met "links" naar hun website of e-mailadres vind je hieronder bij "Lees meer".

Wit u meer weten over de sponsormogelijkheden? Neem dan svp contact op met Mark Kops (06-10578616) of e-mail naar sponsoring@tvdehambaken.nl.





Overzicht sponsors per 1 juli 2016
 
 
ALGEMEEN EN WINDDOEKEN

Bavaria / www.bavaria.nl/

  Gloudemans Optiek / www.gloudemansoptiek.nl

Tennis Today / www.tennistoday.nl


Zwanenberg Advies / www.zwanenbergadvies.nl

RECLAMEBORDEN

Aannemersbedrijf Jan Spijkers & Zn / http://www.janspijkers.nl/
APS Administratie en Advies/http://www.apsadministratie.nl/

Banketbakkerij Jan de Groot / http://www.bosschebollen.nl/ 
Bechtold Sportief /www.bechtoldsportief.nl/
Ben de Graaff Project BV / http://www.bendegraaffproject.nl/

Coop / www.cooponline.nl/
De Huisdiersuper / www.dehuisdiersuper.nl/
Eetpaleis 't Vosje / www.eetpaleis-tvosje.nl/ 

FysioMaatwerk / www.fysiomaatwerk.nl/
Goedhart & Huysmans Gevelrestauraties / www.goedhartenhuysmans.nl
Grafotec Benelux BV / www.grafotec.nl/
IVT thuiszorg / www.ivtthuiszorg.nl
Knops Assurantiën B.V. / http://www.knopsassurantien.nl/
Lingerie4u / www.lingerie-4u.nl/
Liu Juwelier (Rompertpassage)   
Marijn Burghouts exclusieve herenmode / www.burghoutsherenmode.nl/
Parcon / www.parcon-werkendam.nl/

Prima Clean / www.primaclean.nl/
 
Restaurant Metropole / www.restaurantmetropole.nl/
Restaurant Rhodos / http://www.restaurant-rhodos.com/
Shoarma Pizzeria Orthen / http://www.shoarmapizzeriaorthen.nl/
Showevents Entertainment / http://www.showevents.nl/
Tankstation Esso Brabantbad
Tetto Dakdesign / www.tettodakdesign.nl 
Van Eijndhoven Glas- en Schilderwerken / petereindhoven@home.nl
Van Isselt Reclame / www.vanisselt.nl 
Van Tienen Drankautomaten B.V. / http://www.vantienen.nl/ 
Van Vugt Verhuur / http://www.vanvugtverhuur.nl/
Voegersbedrijf Schapendonk & Verharen / http://www.schapendonk-verharen.nl/
Wido Trading B.V. /www.mymorinda.com/1649496
Willie Robben Professionals in food en non-food / www.willierobben.nl/

 

zondag 1 januari 2017, 00:00 uur

Onze sponsors op een rij

Dankzij onze sponsors kunnen we veel (extra) activiteiten ondernemen. Daar zijn we erg dankbaar voor. Een overzicht van onze sponsors met "links" naar hun website of e-mailadres vind je hieronder bij "Lees meer".

Wit u meer weten over de sponsormogelijkheden? Neem dan svp contact op met Mark Kops (06-10578616) of e-mail naar sponsoring@tvdehambaken.nl.



 Nieuws 
Alle berichten

Nieuws per onderwerp:
 Activiteiten Commissie
 Algemeen
 Baanverhuur
 Bardienst
 Club van 100
 Clubkampioenschappen
 Competitie winter
 Competitie zomer
 Geopend / gesloten
 Jeugd
 Lidmaatschap
 Meest gestelde vragen
 Najaarscompetitie
 Open 35+ toernooi
 Open Hambaken
 Open Jeugdtoernooi
 Sponsors
 Training/tennisles
 Vacaturebank
 KNLTB

Nieuws op datum:
Nieuws via RSS:
xml Nieuws
xml Reacties
Meer over RSS...


 Activiteiten 
 Competitie teams